Kategorie
Bez kategorii

Głosowanie i nagrody

Mamy dla Was miłą wiadomość! Prócz nagród głównych przyznanych przez Jury zostanie przyznana również NAGRODA PUBLICZNOŚCI. Jej zdobywca otrzyma voucher o wartości minimalnej 200 złotych. Głosy będzie można oddawać pod nagraniami uczestników od 14 do 24 kwietnia 2022. Linki do wideo znajdą się na stronie MDK „Pod Akacją” w Lublinie oraz na facebooku „RE:cytujemy Czechowicza”.

Kategorie
Bez kategorii

Dodatkowe informacje

Po więcej informacji i ciekawostek o Konkursie zapraszamy na facebookową stronę Konkursu „RE:cytujemy Czechowicza”. Znajdziecie tam również relacje z przebiegu poprzednich edycji oraz linki do występów zeszłorocznym laureatów. Wpadajcie na FB, niech Was niesie magia poezji!

Kategorie
Bez kategorii

Ruszyły zapisy!

Ruszyły zapisy na Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza! To już XXII edycja spotkań z Czechowiczem i mistrzami pióra Lubelskiej Awangardy. Każdy miłośnik poezji znajdzie coś dla siebie; wśród kategorii: recytacja, poezja śpiewana, fotografia i film. Na zgłoszenia czekamy do końca marca, więcej szczegółów w regulaminie (patrz: zakładka „dokumenty”).