Aktualności

  • Głosowanie i nagrody

    Mamy dla Was miłą wiadomość! Prócz nagród głównych przyznanych przez Jury zostanie przyznana również NAGRODA PUBLICZNOŚCI. Jej zdobywca otrzyma voucher o wartości minimalnej 200 złotych. Głosy będzie można oddawać pod nagraniami uczestników od 14 do 24 kwietnia 2022. Linki do wideo znajdą się na stronie MDK „Pod Akacją” w Lublinie oraz na facebooku „RE:cytujemy Czechowicza”.


  • Dodatkowe informacje

    Po więcej informacji i ciekawostek o Konkursie zapraszamy na facebookową stronę Konkursu „RE:cytujemy Czechowicza”. Znajdziecie tam również relacje z przebiegu poprzednich edycji oraz linki do występów zeszłorocznym laureatów. Wpadajcie na FB, niech Was niesie magia poezji!


  • Ruszyły zapisy!

    Ruszyły zapisy na Ogólnopolski Konkurs Recytatorski im. Józefa Czechowicza! To już XXII edycja spotkań z Czechowiczem i mistrzami pióra Lubelskiej Awangardy. Każdy miłośnik poezji znajdzie coś dla siebie; wśród kategorii: recytacja, poezja śpiewana, fotografia i film. Na zgłoszenia czekamy do końca marca, więcej szczegółów w regulaminie (patrz: zakładka „dokumenty”).